Witamy

GODZINY OTWARCIA:

7:00-20:00 (PON. - PT)

8:00-12:00 (SOB.)

 

GREEN MEDICA

ul. Magiczna 6

03-289 Warszawa

 

REJESTRACJA:

tel. 22 253 45 55 wew. 1

e-mail: rejestracja@greenmedica.com.pl

 

BIURO:

e-mail: biuro@greenmedica.com.pl

 

LABORATORIUM:

7:00 - 10:30 (PON. - PT)

(badania z uwzględnieniem POZ)

8:00 - 10:00 (SOB.)

(badania bez uwzględnienia POZ)

 

GREEN MEDICA to przychodnia lekarska, w której kompleksowo dbamy o zdrowie całej rodziny. Najważniejsze są dla nas dobro pacjenta i jego szybki powrót do zdrowia w przypadku choroby. Realizujemy to poprzez profilaktykę zdrowotną, leczenie i rehabilitację. Zatrudniamy kadrę medyczną wysokiej klasy, stosujemy nowoczesne metody diagnostyczne, używamy wyspecjalizowanego sprzętu i kładziemy nacisk na sprawną obsługę pacjentów.

Do powierzenia nam Podstawowej Opieki Zdrowotnej zapraszamy szczególnie mieszkańców okolicznych osiedli w dzielnicach Białołęka i Targówek.  Jesteśmy blisko Was i chcemy być częścią lokalnej społeczności.

Polecamy również pracownię fizjoterapeutów. Od listopada 2017 r. pracownia przyjmuje pacjentów w ramach NFZ. Więcej informacji na temat rehabilitacji znajdziecie Państwo w zakładce menu.

Do naszych specjalistów o unikalnej wiedzy i doświadczeniu zapraszamy wszystkich pacjentów z terenu całego kraju.

Aktualności

  • 30.01.2018

    Poradnia Medycyny Osteopatycznej

    Masz kłopoty zdrowotne? Nikt nie potrafi Cię zdiagnozować ? Na kolejnej wizycie niczego się nie dowiedziałeś ? My postaramy się pomóc ! niedawno dołączyła do Nas wysokiej klasy specjalistka – pani mgr Edyta Skolimowska- osteopata i rehabilitant. czytaj
  • 21.12.2017

    Pakiety Badań Diagnostycznych

    Zapraszamy do skorzystania z pomocji dotyczącej wykonywanych badań laboratoryjnych, Kliknij w news, aby dowiedzieć się wiecej! Zestawienie wykonywanych pakietów badań laboratoryjnych wraz z cennikiem - KLIKNIJ TUTAJ. czytaj